Praca / Kariera

Poszukujemy pracownika na stanowisko dysponent - dyspozytor:

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na 1/1 etatu.
  • Wynagrodzenie miesięczne 2.000,00 brutto plus premia (w okresie próbnym – po tym okresie do uzgodnienia).
  • Zatrudnienie od zaraz.
  • Praca samodzielna

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie mile widziane kierunkowe
  • Znajomość języków obcych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność podejmowania samodzielnych, szybkich i trafnych decyzji
  • Atutem będą: sumienność i komunikatywność

Zakres obowiązków:

  • Rozliczanie dokumentów transportowych dostarczonych przez kierowców.
  • Współpraca z innymi działami (dbanie o przepływ dokumentów)
  • Koordynowanie transportów drogowych na trasach międzynarodowych i krajowych

KONTAKT TELEFONICZNY: KAROL ZAMELCZYK 601 308 167.

Poszukujemy pracowników na stanowisko kierowca C+E:

Oferujemy:

  • Pracę w systemie 3/1 na zestawie ciągnik siodłowy i naczepa firana.
  • Praca odbywa się na terenie krajów DE/Benelux/FR/CH/A/IT/ES/CZ/SK.
  • Zjazdy do Polski zestawem po około 2,5 tygodnia.

 Wymagania:

  • 3 letnie doświadczenie w ruchu międzynarodowym.
  • karta kierowcy.
  • ważne badania lekarskie, świadectwo kwalifikacji oraz badania psychotechniczne.
  • zaświadczenie o niekaralności.